Dr. Meral ALACADAĞ

1969 İstanbul doğumlu olan Meral Alacadağ, 1992 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 16 yıl çeşitli kurumlarda doktor olarak çalıştıktan sonra 2009 yılında ilaç sektörüne geçti. 10 yıl ilaç sektöründe yönetici olarak çalıştıktan sonra 2018 yılından bu yana kendi mezoterapi uygulamaları konusunda hastalarına hizmet vermektedir. Her yıl tekrarlanan dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan uluslararası, ulusal kongre ve toplantılarda güncel gelişmeleri takip ederek uygulamaktadır.  Öncelikle cilt kalitesi üzerinde yoğunlaşan Dr Meral Alacadağ  “yaşınızın iyisi olmak” ve “ güzel yaş almak” felsefesi ile işlemlerini planlamaktadır.

Dr. Meral Alacadağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Meral Alacadağ ile iletişime geçebileceğiniz numara sitemizde yayınlanmaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.
 
Dr. Meral Alacadağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Meral Alacadağ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Meral Alacadağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Meral Alacadağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.